• Nasza szkoła zapewnia dzieciom przyjazne warunki nauki, kompetentnych nauczycieli oraz bezpieczeństwo. Mamy dobrze wyposażone sale lekcyjne, w których każdy uczeń ma miejsce na swoje rzeczy. Do zajęć wykorzystujemy tablice multimedialne, roboty edukacyjne (np. ozoboty), różnorodne pomoce dydaktyczne. W ramach wychowania fizycznego dzieci korzystają z basenu, hali sportowej oraz boisk. Na zajęciach z wychowania komunikacyjnego uczymy zasad ruchu drogowego, w tym również w praktyce, korzystając z miasteczka ruchu drogowego. Nauka u nas to nie tylko podręczniki, ale także innowacyjne projekty jak „100 dni nauki”, „Czytam z klasą”, „Megamisja”, „Lekturki spod chmurki”. Przygotowujemy przedstawienia dla naszych bliskich oraz kolegów i koleżanek. Zdobywamy też wiedzę poza szkołą, np. w teatrach, na koncertach, podczas wycieczek czy spacerów przyrodniczych.