• Piknik historyczny

• Piknik historyczny z okazji 160 rocznicy Powstania Styczniowego - 23 września 2023

Piękna lekcja historii za nami. Pokazy, wystawy, tańce, pieśni, quiz historyczny, tematyczne stoiska gastronomiczne... Długo by wymieniać moc atrakcji, która dziś za sprawą pasjonatów historii wydarzyła się na terenie naszego miasta i szkoły. Sukces dzisiejszej imprezy ma wielu ojców i bardzo wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i serce włożone w organizację tego dnia. Należy jednak wspomnieć, że pomysłodawcy i główni organizatorzy to p. Agnieszka Tabisz - nauczycielka historii oraz Stowarzyszenie Józefowska Trójka . Wielkie brawa!!!

Piknik współfinansowany był przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

• Wyjście do MOKu

• 20 września uczniowie klas 6a, 6b, 7a, 7b oraz 7c wzięli udział w spektaklu teatralno-muzycznym pt. "Chemiczna zmiana nastroju kontra pozytywne emocje bez dopalaczy". Spotkanie było okazją do znalezienia odpowiedzi na pytanie: czym jest uzależnienie i jak się przed nim bronić? Aktywne i interaktywne przedstawienie nawiązujące do marzeń i samorealizacji.

Spektakl finansowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Józefowa na rok 2023. Miejsce realizacji: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta Józefowa

• Dzień kropki

• Początek roku szkolnego to trudny moment w życiu uczniów - żal żegnać wakacje. Jednak i w szkole może być ciekawie. 15 września było wyjątkowo i kreatywnie. Obchodziliśmy święto kreatywności, czyli w naszym przypadku święto każdego ucznia! Kropki były wszędzie - na ubraniach, na twarzach, na rysunkach. Zresztą zobaczcie sami! Więcej zdjęć na Facebooku szkoły.

• Witamy w roku szkolnym 2023/2024!

• Uśmiechnięci i pełni zapału do pracy przywitaliśmy się po wakacyjnej przerwie.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy udanego roku szkolnego!