• Bieg w piżamach

• Powoli tworzymy nową tradycję. Solidaryzując się z dziećmi, które chodzą do szkół szpitalnych raz w roku, pod koniec września i my uczymy się w piżamach. Centralnym punktem w tym dniu jest bieg w piżamach wokół boiska szkolnego. Życzymy zdrowia wszystkim naszym rówieśnikom. Oby i dla Was wkrótce pobyt w szkole w piżamie był tylko miłą odmianą od codzienności.

• SP3 w programie "Szachy w mazowieckiej szkole"

• Udało się!!! Nasza szkoła została przyjęta do programu Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pt. "Szachy w mazowieckiej szkole". Oznacza to wsparcie dla naszej szkoły w postaci plansz do gry, materiałów i pomocy edukacyjnych oraz profesjonalnego szkolenia dwóch nauczycieli w zakresie innowacyjnych metod nauki gry w szachy oraz ich popularyzacji. Wkrótce kurs rozpoczną Katarzyna Zawadka oraz Łukasz Ośkiewicz, a w naszej szkole już teraz rozpoczynają się zajęcia dla uczniów chcących doskonalić swoje umiejętności. Te z kolei zostaną zweryfikowane podczas czerwcowego Szkolnego Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Wierzymy, że wśród naszych uczniów drzemią nieodkryte jeszcze talenty pokroju Jana-Krzysztofa Dudy!!!

• Rok Szkolny 2022/23 został rozpoczęty

• Pierwszy dzień września to czas powrotu do szkoły. Już z samego rana Pani Dyrektor powitała w auli naszych najmłodszych uczniów z oddziałów zerowych i klas pierwszych. Potem przybyli uczniowie klas drugich i trzecich, a następnie nowy rok szkolny rozpoczęły klasy czwarte, piąte, szóste i ósme. Na uroczystości obecny był także Pan Burmistrz, który życzył wszystkim wielu sukcesów. Pani Dyrektor przedstawiła nowych wychowawców i w szczególny sposób zwróciła się do ósmoklasistów, przed którymi stoi trudne zadanie przygotowania się do egzaminów zewnętrznych. Mamy nadzieję, że każdy uczeń spełni w tym roku szkolnym swoje marzenia i plany. Tego gorąco wszystkim życzymy!