• Sukces naszej uczennicy

• Uczennica klasy 5a Wiktoria Kublik uczestniczyła w ogólnopolskim festiwalu tanecznym International Christmas Dance Festival - Poland 2022 odnosząć duży sukces - podwójne pierwsze miejsce w kategoriach "The Secret Garden" oraz "Aristocats". Gratulujemy!

• Wyjazd nauczycieli z naszej szkoły w ramach projektu Erasmus + ,,Chcemy być lepsi,,.

• Panie Katarzyna Sułkowska i Zuzanna Świętochowska uczestniczyły w kursie nauki języka angielskiego z programu Erasmus +  ,,Chcemy być lepsi,, na Cyprze, który jest dawną kolonią brytyjską. Podczas tego wyjazdu Panie miały okazję nie tylko uczyć się w sposób praktyczny języka angielskiego podczas zajęć w szkole językowej, ale też wspólnie wraz z innymi studentami zwiedzać miasta Cypru tj.Limassol, Larnakę, Pafos, pojechać w góry Troodos i do wąwozu Akamas. Podczas kursu Panie poznały studentów - nauczycieli z różnych krajów m.inn. Włoch, Estonii, Słowenii,Czech, Ukrainy, Rosji, Niemiec od których miały szanse dowiedzieć się jak w ich krajach wyglądają świetlicę szkolne, co robią uczniowie po lekcjach, jakie mają warunku do odpoczynku.

• Konkurs "35 lat ochrony przyrody w Mazowieckim Parku Krajobrazowym"

• W dniu 17 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu edukacyjnego pod hasłem: "35 lat ochrony przyrody w Mazowieckim Parku Krajobrazowym im. Czesława Łaszka" organizowanego przez Mazowiecki Park Krajobrazowy, w którym uczennica klasy 4c Aniela Chilińska zdobyła I miejsce!!

Aniela wystartowała w II kategorii tematycznej konkursu skierowanej do uczniów klas IV – VI - "Mazowiecki Park Krajobrazowy piórem malowany".

Zadanie polegało na napisaniu krótkiego utworu literackiego, który odnosiłby się do walorów przyrodniczych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, z uwzględnieniem tegorocznego jubileuszu.

Tak właśnie powstał wspaniały wiersz, który doprowadził Anielę do zdobycia pierwszego miejsca.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Konkurs Pieśni Patriotycznej

• Uczeń klasy 6a, Wojciech Wasążnik zdobył II m-ce w V Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Wszystko co mamy, Polsce oddamy" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie pod Honorowym Patronatem Starosty Otwockiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Zawody pływackie klas I-III

•

Roczniki 2015-2014-2013-2012 rywalizowały o Puchar Burmistrza Józefowa 24 listopada 2022r.

Mistrzowie SP3:

*Styl dowolny:

Janek Grójec II m.

Wiktoria Derda II m.

Julian Kolczyński I m.

Antonina Stolarczyk II m.

Maja Wnuk I m.

Tomasz Marton I m.

Zosia Stolarczyk II m.

*Styl grzbietowy:

Wojtek Matyszewski III m.

Antonina Stolarczyk I m.

Maja Wnuk II m.