• Góra Grosza zakończona sukcesem!

• Zakończyła się pierwsza odsłona akcji Góra Grosza w naszej szkole. Efektem jest zgromadzenie niemalże 35 kg monet o łącznej wartości przekraczającej 630zł! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspomagali akcję, wrzucając monety. Podziękowania należą się też osobom, które zgodnie z zaleceniami organizatora zbiórki - Towarzystwa Nasz Dom - te monety segregowały i pakowały, w szczególności uczniom klas 4a,4b,8b i 8e. Pieniądze już dziś zostały wysłane adresatowi i wkrótce wspomogą domy dziecka, instytucje prorodzinne i rodziny zastępcze w całym kraju. Nie kończymy na tym naszego dzieła pomocy. Wiosną kontynuujemy zbiórkę!

• 100 dni nauki

• Jednym się dłużyło... Inni nawet nie zauważyli, że to już:)

Jak by na to nie patrzeć 21 lutego wypadał setny dzień nauki.

To był niezwykły dzień dla wszystkich uczniów, którzy podobnie do klas 1a, 1b, 3b i 3c skrupulatnie odliczali dni nauki. Nasi o 100 dni mądrzejsi najmłodsi uczniowie od rana przeliczali, dodawali, porównywali. Ustawiali w rzędach, kolumnach, dziesiątkami. To wszystko, aby doświadczyć, czy 100 to dużo. Okazało się, że czasem to niewiele, a czasem... trudno nad tym zapanować.

100 dni nauki za nami - teraz juz można odliczaś dni do wakacji! Ktoś chętny?

• Koncert muzyki barokowej

• 15 lutego klasa 1b wybrała sie na koncert muzyki barokowej do Miejskiego Ośrodka Kultury. Była to okazja do zapoznania się z instrumentami barkowymi oraz kompozycjami G.F. Handla.

Koncert odbywał się w niezwykłej atmosferze - z powodu ograniczeń sanitarnych byliśmy jedynymi widzami. Taki koncert dedykowany specjalnie nam, to było niezwykłe przeżycie.